У Києві планується створити 20 мікро-ферм у дитячих садках і школах

0 105

Мікро-ферми у дошкільних і шкільних закладах будуть створені на базі майданчика Kyiv Farm, яким опікується громадська організація «Місцева економіка». Мета проекту полягає у навчанні дітей і дорослих міському фермерству. По це повідомляє Агро-Центр.

Команда проекту допомагатиме обирати та облаштовувати місце для ферми на території школи чи садочку, а також вчитиме дітей, як власноруч і правильно вирощувати їжу. Програма пердбачає створення рослинного майданчика всередині приміщення, городу у дворі школи, а також проведення майстер-класів.

На думку організаторів, подібна практика допоможе дітям дізнаватися, звідти береться їжа та як правильно її вирощувати, а також сприятиме розширенню можливостей сучасних фермерів.

З 2016 року,за період дії майданчика Kyiv Farm, активісти з «Місцевої економіки» допомогли мешканцям столиці створити 8 міських городів. Під нові ділянки було віддано землі, які не використовуються.

Перший громадський город з’явився ще влітку 2014 року на Михайлівській площі. Там ростуть салат, майоран, м’ята, базилік, петрушка та інші трави.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!