У Львові виготовляють сухий борщ для ЗСУ

0 351

Підприємство «ФрутБанк» через війну вирішило перепрофілювати свою роботу з виробництва джемів на виготовлення сухого борщу та супу швидкого приготування. Ось такі новини надійшли зі Львівщини. Свою продукцію підприємці відправляють українським військовим, пише SEEDS.

Наразі «ФрутБанк» займається виготовленням сухого борщу по 3 та 5 порцій в упаковці, а також горохового супу на 5 порцій. Для забезпечення найвищої якості продукції та зберігання в ній 90-95% поживних речовин і вітамінів спеціалісти застосовують технологію інфрачервоного сушіння. Остання дозволяє видалити вологу з овочів поступово та без руйнувань тканин продукту. Як зазначають спеціалісти, на приготування такого борщу йде не більше 10-15 хвилин. Його поживні якості досить високі завдяки наявності не лише овочів, а й висушеного м’яса.

Читайте також: «Передали врожай для військовослужбовців»: фермер розповів, як діти допомагали у формуванні борщових наборів для захисників

«ФрутБанк» перепрофілювався у травні. За кілька місяців роботи спеціалістам вдалося виготовити понад 1 тис. пакетів сухого борщу (приблизно 3 тис. л готової страви), повідомляє newfood.media.

До слова, підприємство було створене у березні 2021 року з ініціативи Мостиської міської територіальної громади. Тоді ж «ФрутБанк» розпочав будівництво заводу з переробки плодово-ягідної продукції, однак зараз плани з запуску сучасного виробництва відклалися на невизначений термін.

Станом на початок лютого, «ФрутБанк» звітувався про завершення загальнобудівельних робіт для запуску агропереробного парку. До початку війни підприємці встигли звели виробниче приміщення площею 630 кв.м та закупили основну частину технологічного обладнання.

На виробництві планувалося відкриття трьох ліній переробки:

  • виробництво джемів з персиків, соусів з малини, ожини та смородини,
  • мийка, чистка та фасування овочів у сітки по 2 кг,
  • виробництво сушених овочів, фруктів, ягід та грибів, а також фруктових чіпсів.

«Побачивши потреби наших військових в гарячих стравах швидкого приготування, у травні 2022 року ми вирішили розпочати діяльність в орендованому приміщенні та виготовляти сухі борщові та супові набори», – зазначають представники «ФрутБанку».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!