У Миколаєві дрони-камікадзе влучили в резервуари з олією

0 185

рф продовжує атакувати Україну за допомогою дронів-камікадзе. Так, сьогодні, 17 жовтня, був завданий удар по Миколаєву. Це призвело до загорання резервуарів із соняшниковою олією, пише SEEDS.

Зокрема, було зафіксовано пошкодження двох ємностей з олією на території миколаївського підприємства. Кожна з них могла містити до 7,5 тис. т олії, повідомляє novosti-n.org. Пожежа та вибухи призвели до того, що олія розлилася територією підприємства, а також витекла на вулиці. Вона стікала міською зливною каналізацією.

Читайте також: «Усю худобу мусив випустити в заміновані поля під російські авіабомби»: фермер чотири місяці прожив під обстрілами

Варто зазначити, що окупанти постійно здійснюють обстріли сільськогосподарських підприємств. Це призводить до втрати аграріями врожаю, техніки, обладнання. Однак бувають обстріли, які призводять до смерті агропідприємців. Наприклад, влітку росіяни обстріляли Білопільську громаду на Сумщині. Під час мінометного обстрілу один фермер, 69-річний місцевий житель, отримав смертельне поранення. Також, було знищено 2 фермерських трактори, сільгосподарство громади. Детальніше про це читайте у матеріалі «Через обстріли на Сумщині загинув фермер».

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!