У Мукачеві стартував конкурс «Червене вино 2021»  

0 403

В умовах карантину відомий фестиваль «Червене вино» цьогоріч матиме онлайн-формат. Почнеться фестиваль вже 12 січня у Мукачеві, однак зразки продукції учасники привезли до місцевого історичного музею вже сьогодні.

«Зранку у мукачівському замку «Паланок» почалася реєстрація учасників. Вже більше 50 взірців вина зареєстрували 13 виноробів з усіх куточків Закарпаття. Вже завтра дегустаційна комісія почне оцінювати взірці вина.

Цього року переможців обиратимуть у п’яти номінаціях: «Краще біле вино», «Краще червене вино», «Краще десертне вино», «Ізабелла» та «Вибір мера Мукачева». Фестиваль проводять у місті вже 26 рік поспіль, цьогоріч через карантин у новому форматі – онлайн. Триватиме конкурс 4 дні», – повідомили у Мукачівській міській раді.

З 12 до 14 лютого вийде серія відео з фестивалю “Червене вино”, де організатори розповідатимуть про історію фестивалю, традиції закарпатського виноробства, як правильно вибрати “своє вино” і яку продукцію варто оминати.Цьогоріч конкурс проходитиме за всіма правилами відповідних заходів. Представники дегустаційної комісії розкажуть і покажуть за якими критеріями визначаються переможці, повідомили організатори.

Програма фестивалю:

  • 11 січня – учасники привозять взірці в Мукачівський історичний музей (замок) і реєструються.
  • 12 січня – буде працювати дегустаційна комісія.
  • 13 січня – підбиття підсумків планування роботи і нагородження призерів та учасників конкурсу.
  • 14 січня – святкове привітання від учасників та організаторів конкурсу “Червене вино online”.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!