У новому етнопарку “Гуцул Ленд” навчають сироварінню  

0 253

На території туристичного комплексу “Буковель” не так давно офіційно відкрився етнопарк “Гуцул-Ленд”. Одним з основних об’єктів парку є скансен – етнографічний інтерактивний комплекс під відкритим небом, де можна отримати чимало навичок, зокрема і сироваріння.

На його території розміщені унікальні пам’ятки народної дерев’яної архітектури XIX – початку ХХ століття, які були розібрані і перевезені з найвіддаленіших гірських куточків Українських Карпат в Буковель.

Тут можна спробувати змолоти борошна з пшениці в жорнах, виткати доріжку на старому ткацькому верстаті, навчитися готувати сир в сироварні і навіть взяти участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля.

Дуже цінним музейним експонатом є гуцульська хата заможних вівчарів з селища Ворохта, датована кінцем XIX століття. У цій садибі можна буде створити власний чай із зібраних в карпатських горах трав, посидіти у чинній печі і доторкнутися до деталей побуту горян.

Столітні дерев’яні будинки, відтворені разом з інтер’єрами, побутовими речами та творами народного мистецтва, створюють неповторну атмосферу того часу, передають дух і традиції.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією zruchno.travel

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!