У продажу з’являються перші українські яблука нового врожаю

0 489

Збір яблук нового урожаю в Україні вже стартував. Зокрема, про початок збору повідомило Фермерське господарство “ГАДЗ”, що на Тернопільщині. Поки що в садах підприємства рвуть лише яблука сорту Ерлі Женева, повідомляє SEEDS.

Невдовзі у фермерському господарстві почнеться збір інших ранніх сортів фруктів.

“Першими збирають яблука сорту Ерлі Женева. Це сорт американської селекції, виведений у 1967 році з сортів Квінті та Джуліред. Плоди Ерлі Женева мають жовто-зелений колір з червоним рум’янцем, а також неперевершений кисло-солодкий смак. Незабаром розпочнеться також збір другого раннього сорту – Пірус”, – йдеться на сторінці “ГАДЗ” у Facebook.

Читайте також: Фермер відкрив завод з виробництва пюре, джемів, соків на Тернопільщині

Господарство обробляє 670 гектарів садів у Тернопільській області. На початку липня на території підприємства було відкрито завод з виробництва пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування. Потужність фруктопереробної лінії – понад 6 тонн на годину.

Минулого року ФГ “ГАДЗ” заклало новий сад загальною площею 70 гектарів. Дерева висадили за італійською технологією. Цього року у розвиток господарство вже інвестувало 175 млн гривень. Загальна сума інвестицій за рік має скласти 225 млн гривень. За три роки підприємство планує розширити площі садів до 1500 гектарів.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!