У середині вересня ціни на свиней будуть стабільними

0 122

Уже протягом чотирьох тижнів на ринку свиней забійних кондицій в Україні спостерігається відносна стабільність цін. Протягом найближчого тижня зміни котирувань на живця очікувати також не варто, повідомляє SEEDS.

У середині вересня свиней, готових до забою, продаватимуть у середньому по 48 – 49 грн за кілограм живою вагою, вважають аналітики Асоціації “Свинарі України” (АСУ). На ситуацію на ринку впливає стабільність попиту та пропозиція, що після спекотного сезону ще не почала зростати.

“За підсумками щотижневого моніторингу закупівельних цін на живець свиней забійних кондицій, більшість операторів не переглядали цін реалізації живця. Так, вітчизняні свиногосподарства констатують, що за останні чотири тижні спостерігалися мінімальні коливання цін на живець свиней. При цьому, завершення спекотного сезону ще не вплинуло на тижневі обсяги пропозиції свинини, а попит на товарні партії залишається сталим”, – зазначають в Асоціації “Свинарі України”.

Читайте також: Китайці друкують штучну свинину на принтері

“Представники м’ясопереробної галузі також не очікують змін закупівельних цін наступного тижня: за їх свідченнями, реалізація свинини йде планово, а попит та пропозиція на ринку живця відносно збалансовані. Про ціновий «штиль» у найближчій перспективі також свідчить готовність закупівельників розпочати активну фазу торгів раніше ніж зазвичай: так, вже у четвер частина товарних партій на наступний тиждень була «розписана» за цінами 36-го тижня”, – повідомили в галузевій асоціації.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!