у сільському господарстві України спостерігається схема повної втрати врожаю зернових, яка виникає раз на 4-5 років

0 107

IFC є одним з найбільших іноземних інвесторів в українському агробізнесі. За останні 6 років МФК забезпечила понад $ 900 млн. інвестицій у розвиток аграрного сектору в Україні. Сьогодні сільськогосподарські інвестиції займають третину загального портфелю інвестицій IFC в Україні.

Джейсон Пелмар, Голова регіонального представництва IFC в Україні, Білорусії та Молдові зауважив, що у сільському господарстві України спостерігається певна схема часткової або повної втрати врожаю зернових, яка виникає раз на 4-5 років, а також катастрофічні втрати, які можуть призвести до повної втрати врожаю – раз на 20-30 років. На жаль, ніякі спостереження та дослідження не можуть дати точну відповідь, коли відбувається така небезпека. Страхування сільського господарства залишається єдиним ефективним інструментом, який не тільки може покрити втрати, які аграрний бізнес відчуває через зміну температур, але також забезпечує його стабільний розвиток, будучи спроможнім отримати доступ до фінансування.

Джейсон Пельмар  нагадав, що одна з ініціатив розвитку сільськогосподарського страхування, започаткована Проектом IFC в Україні – це індексне страхування.  Партнерська програма із Syngenta, яка стартувала в 2016 році в 3-х областях, сьогодні охоплює вже 9 областей України (Кіровоградська, Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська, Запорізька, Одеська, Херсонська, Миколаївська області) та покриває ризики по 7 сільськогосподарським культурам. Партнерська програма продемонструвала, що індексне страхування має великий потенціал в Україні, і попит з боку фермерів зростає із кожним роком.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!