У Сумах для ЗСУ виготовляють сири у благородній плісняві

0 258

Компанія Pastourelle, яка діє на Сумщині, з початку війни переорієнтувала своє виробництво на забезпечення продовольчих потреб Збройних сил України та мирних мешканців. Зокрема,її представники працюють над виготовленням сирів у білій благородній плісняві, які загортають у екологічну упаковку, пише SEEDS.

“Ми знайшли однодумців, які дають сировину. Це молоко екстра-ґатунку, що раніше поставляли для виробництва дитячого харчування”, – йдеться у повідомленні Pastourelle.

Сировари використовують у технології французькі закваски.

“Молоко, що проходить ретельне очищення та пастеризацію при оптимальній температурі, зберігає свою користь та фізико-хімічні властивості. Тому сири Pastourelle містять велику кількість білків, вітамінів, амінокислот, при низькому складі лактози (0,1-1,8%) та відсутності вуглеводів – усе це зумовлює їх високу цінність для організму та легкість засвоєння”, – діляться виробники.

Сири фасуються у високотехнологічний дихаючий фольгований папір та картон. Це – вклад у екологічну безпеку продукції, повідомляє newfood.media.

Читайте також: Новий рекорд: у Тернополі приготували піцу з використанням 105 видів крафтових сирів

До слова, у  вересні Pastourelle разом з іншими українськими сироварами подалась на відбір до конкурсу, аби представляти Україну на World Cheese Awards. Адже Pastourelle – перши в Україні виробник м’яких сирів винятково у білій благородній плісняві за класичною французькою рецептурою.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!