У Тернополі фермер погрожував самогубством через майновий конфлікт

0 1 081

Житель Хмельниччини заліз на рекламний щит у Тернополі та погрожував самогубством. Як виявилося, до такого вчинку чоловік вдався через майновий конфлікт, справу по якому передали до Тернопільської обласної прокуратури на розгляд.

Тоді до чоловіка приїхав прокурор Тернопільщини Петро Бойко. Він піднявся до фермера і через кілька хвилин розмови чоловіки спустились та продовжили діалог.

Як пояснив Петро Бойко, справа, яку розглядають у обласній прокуратурі, пов’язана з розбоєм, нанесенням тілесних ушкоджень та хуліганством. Причиною цього став врожай, який не поділили фермери. На думку чоловіка, що погрожував самогубством, врожай належав йому. Більше деталей справи у прокуратурі області розголошувати не можуть, оскільки це є кримінальна справа, яка наразі триває.

Наразі у справі триває досудове розслідування.

“Я можу зазначити, що справа не проста. Події, про які йде мова, відбувалися шість років тому. Мова йде про відносини двох суб’єктів господарювання, одним з яких і був фермер. Вони не дійшли згоди в своїх поглядах на здійснення господарської діяльності. Ряд питань розглядались у господарських судах. Очевидно, що рішення господарських судів, які набрали законної сили, були не такими, як хотів той чоловік. Фермер сподівається на чесний розгляд справи. Він часто приїздить до прокуратури Тернопільської області”,- зазначив Петро Бойко.

SEEDS.org.ua за матеріалами te.20minut.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!