У Вінниці стартували дні винної культури

0 166

У Вінниці розпочались дні винної культури Vinnytsia Wine Days 2023, які триватимуть до 28 травня. Впродовж цього часу на гостей заходу чекає насичена подіями програма, зокрема винні дегустації, виставка українських виноробень, лекції, конференція, симпозіум, а також конкурси “ODESA WINE&SPIRIT AWARDS” і “КРАЩИЙ ОДЕСЬКИЙ ЧОРНИЙ”, де визначать кращих з кращих, пише SEEDS. 

Гостей Vinnytsia Wine Days 2023 привітав вінницький міський голова Сергій Моргунов. Він зазначив, що дуже радий тому, що зараз у Вінниці відбувається такий захід, як Vinnytsia Wine Days.

“Відомо, що перші археологічні знахідки, датовані 2-3 тисячами років тому, були тісно пов’язані з виноробством. Тобто вино напряму пов’язане з початком зародження цивілізації. Втім, сучасне виноробство – це ціла наука, майстерність, тяжка праця, та разом із тим – справжнє задоволення. Кажуть “In vino veritas”. Але важливо, аби істина була не тільки у вині, а й наших взаєминах, у розвитку країни, в нашій перемозі, без якої неможливі виробництво та культура вина”, – наголосив Сергій Моргунов.

Завершився перший день Vinnytsia Wine Days благодійним показом документального фільму “Поранена земля” за участі режисера Романа Зайця. У квітні минулого року автор збирав та фільмував реальність, з якою зіштовхнулось виноробство під час повномасштабного вторгнення: обстріляні виноградники, знищення винних складів, розбиті виноробні.

Читайте також: Коза – недооцінена в Україні тварина, її ефективність вдвічі вища, ніж у корови

Після показу стрічки відбувся Q&A з режисером Романом Зайцем, який розповів про створення фільму та особливості зйомок документального кіно про постраждалі від війни виноробні. Зібрані з продажу квитків гроші будуть передані організаторами заходу на потреби Збройних сил України.


Впродовж 25-28 травня Vinnytsia Wine Days об’єднають професіоналів галузі та поціновувачів вина у подорожі світом виноробства. Подія стане майданчиком для обміну досвідом між представниками галузі виноробства, гостинності й туризму.  

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!