У В’єтнамі побудували дитячу бібліотеку за принципом аквапоніки

0 250

В Ханої з’явилася бібліотека, де в якості навчальних посібників використовуються коропи, рослини, вода. В’єтнамська фірма Farming Architects створила її під відкритим небом і з вражаючою аквапонічною системою, щоб навчати дітей міському землеробству. Про новинку розповідає agroxxi.ru.

Нова бібліотека VAC (абревіатура від в’єтнамських слів «сад, ставок і клітина») являє собою величезну конструкцію з дерев’яних рам з різними шафами, заповненими книгами і горщиками з зеленню. Є навіть клітки з птахами. Вона побудована з урахуванням збереження енергії, працює на кількох насосах, що функціонують на сонячній енергії.

В бібліотеці, яка займає площу майже 180 квадратних метрів, знаходиться інтегрована система виробництва, розроблена для навчання дітей сталому виробництву продуктів харчування.

За словами архітекторів, бібліотека призначена для того, щоб показати дітям, як можна добувати енергію з землі, повітря, води і сонця для створення повністю самодостатньої ферми навіть в міських умовах.

Бібліотека VAC є центром навчання. Крім читання безлічі запропонованих книг, місцеві діти в доступній формі дізнаються про те, чому риба в ставках так важлива для овочівників, та про інші аспекти сіті-фермерства.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!