У яких країнах свинина дешевша, ніж в Україні?

0 214

Глобальна продовольча криза, яка, зокрема, спровокована припиненням експорту з України, призвела не лише до нестачі зернових для споживання людей, а й до нестачі кормів в деяких регіонах світу. Така ситуація провокує подорожчання м’яса. В Україні ціни також зростають. Через зменшення пропозиції товарних свиней свинина дорожчає вже протягом багатьох тижнів поспіль, повідомляє SEEDS.

“За підсумками травня, середня закупівельна ціна на свиней забійних кондицій в Україні склала 49,7 грн за кілограм. У перерахунку на забійну масу це 2,34 доларів США за кілограм”, – повідомили в Асоціації “Свинаріі України” (АСУ).

Варто зазначити що в ЄС у травні середні ціни на свинину живою вагою були на 15% нижчими, ніж в Україні, а в Бразилії та Канаді – на 30% нижчими.

“Ціни на свинину в США та рф вищі ніж в Україні на 5% та 9,4% відповідно. Традиційно найвищі ціни на свинину фіксують у країнах Азії ― в Китаї, В’єтнамі та Південній Кореї. Однак такий рівень цін не забезпечує відчутні прибутки для тамтешніх свинарів, оскільки здороження кормів нівелює позитивні коливання цін”, – зазначають аналітики профільної асоціації.

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!