У Запоріжжі будують унікальну оранжерею майже на тисячу квадратних метрів

0 275

Сучасну оранжерею площею майже 1000 квадратних метрів будують у Запорізькому міському ботанічному саду. Наразі виконано понад 70% будівельних робіт повідомляє пресслужба міськради.  

Запорізький міський ботанічний сад – унікальне явище не лише для Запоріжжя, а й для всієї України. Ще у 90-ті роки у нашій країні нараховувалося 12 подібних дитячих ботанічних садів. Зараз зберігся лише один, і існує він у Запоріжжі. Важливо, що місту вдалося не лише зберегти подібний заклад, а й розвивати його.

“Старі теплиці побудовані кілька десятків років тому. За цей час вони стали фактично непридатними для використання. Тому вирішили збудувати нову сучасну оранжерею. Вона буде у зовсім іншому стилі. З екзотичними, тропічними рослинами. Передбачено тут і невеличкий басейн для водних рослин.

Вважаю, що це унікальна пам’ятка для Запоріжжя. Важливо, що нам вдалося її зберегти, на відміну від багатьох інших подібних закладів в Україні. Ботанічний сад потрібен місту. Адже тут щорічно займається близько 800 дітей. Також кожного року його відвідують тисячі людей”, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова відзначив, що будівництво оранжереї – частина масштабної міської програми. У планах завершити будівництво не пізніше жовтня. Наступного року облаштувати сучасне опалення у збудованій теплиці “Зимовий сад”. Планується перейти і до облаштування території.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!