У Запоріжжі обрали найкраще гроно України

0 758

Дмитро Ткаченко з міста Покров Дніпропетровської області став переможцем конкурсу “Диво-виноград”, який пройшов у Запоріжжі в рамках виставки-конференції “Золоте гроно України-2019”, організованій інформаційною компанією “Інфоіндустрія” та Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), повідомляє кореспондент SEEDS.

Саме Дмитро виростив диво-гроно Кишмиш Геліодор вагою 5,5 кг – призера у номінації “Кращий зразок винограду за величиною та красою грона”.

Визначилося компетентне журі конкурсу “Диво-виноград” з найкращим виноградом за розміром та ошатністю. Серед білого обрали сорт “Бажена”. Рожевий виноград цьогоріч найбільш смакував експертам у сортах “Казанова” та “Пам’яті вчителя”. Серед винограду з синьою ягодою кращим назвали сорт “Первісток ранній”.

У інших номінаціях виноградного конкурсу обрали кращі зразки з-поміж безнасіневого та технічного винограду. Свій внесок зробили і відвідувачі виставки – визначили кращий виноград “глядацьких симпатій”.

Окремі нагороди отримали переможці конкурсу “Винограй”. Найкращими виноробами “Грона” цьогоріч стали Єгор Чувильський, який отримав одразу дві відзнаки – за краще рожеве вино та міцні напої.

Краще біле вино на фестивалі було у Олени Гессель, за червоне нагороду отримав Національний науковий центр “Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова”. Кращі лікерні напої привіз до Запоріжжя Микола Львов.

Цьогоріч виставку-конференцію у Запоріжжі відвідало близько тисячі виноградарів та шанувальників винограду з 12 міст України. Тут було представлено близько 300 сортів винограду як вітчизняної, так і зарубіжної селекції.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!