У Запорізькій області розвиватимуть агротурзм за європейським прикладом

0 609

CERTOUR II – європейський проект, який буде допомагати запорізьким бізнесменам втілювати управлінські інструменти і методи на своїх підприємствах.  Це дасть можливість підприємцям, які працюють в мікро-, малому і середньому бізнесі в агротуристичному секторі підвищити свою конкурентоспроможність.  Подробиці читайте на SEEDS.

 

– Цінності проекту додає транснаціональне співробітництво.  Партнерами CERTOUR II є муніципалітет міста Ксанті (Греція), муніципалітет міста Шиле (Туреччина), муніципалітет міста Констанца (Румунія) і громадська організація Development Principles Єреван (Вірменія), – зазначив генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко.

На реалізацію проекту буде спрямовано 138,5 тис. євро грантових коштів.  Ще близько 11 тис. євро (у гривневому еквіваленті) – внесок громади Запорізької області.

– Для Запорізької обласної ради розвиток зеленого туризму є пріоритетним напрямком роботи.  Тому, виділяючи кошти з обласного бюджету, депутати розраховують на економічний ефект для розвитку агротуризму та туристичної привабливості для регіону, – зазначила депутат Запорізької облради, голова постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Людмила Любим під час інтерв’ю.

На сьогодні сертифіковано якість послуг 40 зелених садиб Запорізької області.

 

SEEDS  за матеріалами Индустриалка

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!