У Запорізькій області розвиватимуть агротурзм за європейським прикладом

0 203

CERTOUR II – європейський проект, який буде допомагати запорізьким бізнесменам втілювати управлінські інструменти і методи на своїх підприємствах.  Це дасть можливість підприємцям, які працюють в мікро-, малому і середньому бізнесі в агротуристичному секторі підвищити свою конкурентоспроможність.  Подробиці читайте на SEEDS.

 

– Цінності проекту додає транснаціональне співробітництво.  Партнерами CERTOUR II є муніципалітет міста Ксанті (Греція), муніципалітет міста Шиле (Туреччина), муніципалітет міста Констанца (Румунія) і громадська організація Development Principles Єреван (Вірменія), – зазначив генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко.

На реалізацію проекту буде спрямовано 138,5 тис. євро грантових коштів.  Ще близько 11 тис. євро (у гривневому еквіваленті) – внесок громади Запорізької області.

– Для Запорізької обласної ради розвиток зеленого туризму є пріоритетним напрямком роботи.  Тому, виділяючи кошти з обласного бюджету, депутати розраховують на економічний ефект для розвитку агротуризму та туристичної привабливості для регіону, – зазначила депутат Запорізької облради, голова постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Людмила Любим під час інтерв’ю.

На сьогодні сертифіковано якість послуг 40 зелених садиб Запорізької області.

 

SEEDS  за матеріалами Индустриалка

Leave A Reply

Your email address will not be published.