Учасники органічного землеробства отримали сучасний мобільний додаток

0 195

Сьогодні фермери, агрономи, господарства, холдинги, які займаються органічним землеробством і прагнуть розвиватися в цьому напрямку, можуть скористатися OrganicHelper. Це безкоштовний додаток для Android і IOS, і він дає змогу швидко і напряму зв’язатися з представниками компаній, які надають послуги у сфері органічного землеробства, з виробниками добрив або препаратів. Про появу безкоштовного мобільного додатку повідомляє organic-helper.com.

Використовуючи OrganicHelper, можна швидко отримувати кваліфіковані відповіді на запитання та оперативно вирішувати проблеми в роботі господарства. Додаток дає доступ до повного переліку зареєстрованих органічних препаратів і речовин, і при потребі можна швидко вибрати біозасіб, який підійде до культури, вирощуваної в тому чи іншому господарстві. За допомогою OrganicHelper можна також зробити розрахунки щодо найбільш корисної для свого господарства сівозміни, скласти прогнози можливих загроз і ризиків, розширити коло потенційних клієнтів, презентувати свою продукцію, знайти ділових партнерів.

Крім того, новий мобільний додаток допомагає пришвидшити вирішення спорів: процедури можуть проводитися у режимі онлайн.

 

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!