Укладено 309 угод на використання нових сортів плодових рослин і технологій їх вирощування, повідомили в НААН

0 116

Стали відомі результати науково-дослідної роботи Інституту садівництва Національної академії аграрних наук у минулому році по програмі «Плодове та декоративне садівництво». Про них повідомляється на сайті НААН.

Минулого року виконано 47 завдань. Наукові дослідження велися у напрямку створення високопродуктивних, стійких сортів плодових і ягідних культур. Робота також спрямовувалася на вдосконалення методів прискорення і підвищення результативності селекційного процесу, на розробку сортоспеціфічніх елементів методики прискореного розмноження рослин та інші важливі аспекти плодового та декоративного садівництва.

Розроблялися також матеріали для швидкого виявлення і кращого розпізнавання вірусних патогенів смородини, порічки, аґрусу.

Прикладні дослідження стосувалися вдосконалення технологій вирощування посадкового матеріалу та виробництва плодів і ягід, засобів механізації технологічних процесів в ягідництва, створення нових і поповнення існуючих колекцій декоративних рослин різних напрямків використання.

За результатами науково-дослідної роботи було зареєстровано 17 об’єктів права інтелектуальної власності, серед яких сорти плодових рослин, технології вирощування, методи досліджень, та укладено 309 договорів на їх використання.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!