Україна майже втричі перевершила прогнози з виробництва сої

0 280

На сьогодні Україна є виробником №1 сої у Європі та посідає 8 місце за виробництвом зернобобової у світі. Такі дані оприлюднив Володимир Пугачов, керівник з якості регіонального представництва Асоціації “Дунайська соя”.

Попри досить складний рік та цінову політику, яка розчарувала багатьох аграріїв, соя була і залишиться однією з найбільш вирощуваних та привабливих для експорту культур, вважає фахівець.

Прогноз виробництва сої у 2019 році становив 1,6 млн т, тоді як фактично цьогоріч було зібрано врожай з 3,7 млн тонн з середньою урожайністю 2,35 т/га.

За словами Пугачова, ринок сої є одним з найважливіших для сільськогосподарського виробництва України. За останні 10 років площі під соєю зросли більше, ніж втричі, досягнувши при цьому 3,7 млн га (станом на 2019 рік), що становить 8,5% від усіх площ під сільгоспкультурами.

“Зі свого боку, Асоціація “Дунайська соя” всіляко сприяє підвищенню конкурентоспроможності українських виробників сої на світовому ринку. З цією метою проводяться навчальні програми для фермерів, що включають кращі практики сталого виробництва сої, відбувається координація навчальних проектів щодо сортів культури та підходів до виробництва, практикується обмін досвідів під час Днів поля”, — зауважив Володимир Пугачов.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією SuperAgronom.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!