Україна має гарний потенціал стати експортером зеленої енергії

2 677

Україна в рамках європейського зеленого курсу могла б визначити собі за мету стати експортером зеленої енергії, оскільки має для цього гарний потенціал.

Про це заявив міністр-радник Європейської комісії Торстен Воллерт у ході організованої посольством Британії “Дискусії з послами: декарбонізація, СОР26, “зелена” економіка”.

Воллерт зауважив, що наразі перед Україною стоїть великий виклик, пов’язаний з необхідністю модернізації виробництва не лише для подолання кліматичних проблем, а й задля власного конкурентоспроможного майбутнього.

За його словами, коли йдеться про довгостроковий розвиток, необхідно мати стабільні інституції, «бо інакше у сучасному світі нічого не вийде». Як приклад такої стабільної структури Воллерт назвав спеціалізований Фонд енергоефективності.

«Усі ці аспекти стосуються і зеленої трансформації економіки. Недостатньо сказати, що у вас є національний внесок (Другий Національно визначений внесок до Паризької угоди – ред.), національний план. Необхідно наповнити його якимись конкретними діями для економіки, для народу.

З точки зору ЄС, для України може бути гарною метою стати експортером зеленої енергії, тому що потенціал в наявності, ринок створено. Це буде хорошим новим напрямком, і це зможе залучити у майбутньому інвестиції», – сказав Воллерт.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Укрінформу

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Roman пише

    А, давайте, дорогу зелену енергію ми будемо відправляти багатим європейцям, а дешеву, скажімо, атомну, залишатимемо собі.

  2. Yury Vasylovych пише

    Інвестиції в нашу зелену енергетику вже себе зарекомендували. Шукайте десь дурніших. Ця енергетика зі своїми космічними тарифами працює проти народу, а не на користь. Вплив на екологію також не зовсім ще вивчений. Погонитесь за копійкою, а втратите десять. Не важко здогадатися кому це потрібно, щоб пристроїти награбовані гроші.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!