Україна не готова – ринок землі з 1 липня не запрацює

2 1 576

Згідно із законодавством, ринок землі набирає чинності з 1 липня 2021 року, але зробити це не реалістично. Про це розповів голова Спілки українського селянства Іван Томич.

«Ввести в дію ринок землі не реально з 1 липня, нічого не вийде. Ринку землі не буде. У нас для цього нічого немає. Ні реальної оцінки землі кордонів, розмежування земель державної, комунальної та приватної власності, ні проведення ревізії земель в цілому, ні інституції, яка готова проводити ні організаційно, ні кадрово, ні суспільство, ні фермер, ні аграрій не готові, не усвідомлюють всі процеси, і ніхто не розуміє.

У цьому броунівському русі, на жаль, крім спекуляцій, маніпуляцій і заворушень, ми ні до чого не зможемо прийти з 1 липня», – сказав Іван Томич в ефірі програми «Право на голос».  Експерт зазначив, що так званий ринок землі, якщо його не визнає неконституційним Конституційний Суд України, буде складатися з схем і афер у земельній сфері.

«На превеликий жаль, те, що є, буде здаватися хорошим стабільним фактором у порівнянні з тим, що станеться. Відбудеться те, що в незрозумілій ситуації за незрозумілими правилами аферисти, авантюристи і інші пройдисвіти, які будуть мати можливість, переважно це тіньові гроші, підуть скуповувати по 100 гектарів, на які, відповідно до закону, має право кожен громадянин.

Чи підуть вибудовувати схеми, почнуть розривати той уклад, які є в сільській місцевості, господарства, які ще стабільно працюють для продовольчого ринку України, почнуть порушувати баланси по виробництву тих чи інших видів продукції, почнуться стихійні бунти, процеси, не дай Бог. Хочеться, щоб цього не було», – підкреслив Іван Томич.

 

SEEDS.org.ua за інформацією  ГолосUA

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
2 Comments
  1. Олег пише

    Все правильно. Але не дивлячись на це шахраї при владі можуть запустити процес, як вони задумали, в шахрайському вигляді.

  2. Олег пише

    І ще. Їм навіть краще, що нічого не підготовлене, що ніхто нічого не розуміє. В мутній воді легше зловити те що вони хочуть. Треба обов’язково їх зупинити.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!