Україна продала за кордон плодів і ягід на суму понад $ 200 млн

0 106

Рекордний обсяг експортованої плодово-ягідної продукції зафіксовано за підсумками діяльності галузі у 2018 році. За кордон продано плодів і ягід на 229 мільйонів доларів, і це на 17% більше показника за 2017 рік. Сумарна частка плодово-ягідної продукції в експорті продукції садівництва досягла майже 92%. Про це повідомляє agroone.info.

Основними продуктами в експорті стали волоські горіхи ($ 117 млн), заморожені плоди і ягоди ($ 78 млн), яблука і груші ($ 15 млн). При цьому найбільш вигідною продукцією стали яблука і груші: ціна на них стрімко зросла більш ніж в два рази.

Досягнуто збільшення експорту і у кількісних обсягах. Так, експорт волоських горіхів зріс з 31 тис т в 2017 році до 41 тис т у 2018 році, заморожених фруктів – з 42 до 48 тис т, яблук і груш – з 24 до 43 тис т.

У 2018 році українські яблука експортувалися більш ніж до 60 країн світу. Найбільше вітамінної продукції купували Білорусь, Молдова і Швеція.

Пріоритетними ринками збуту українських яблук були країни Європейського Союзу. Найбільший попит спостерігався у Польщі, Туреччині, Франції, Греції, Нідерландах, Італії.

Раніше повідомлялося про те, що новий рекорд з експорту продукції встановили українські фермери.

 

SEEDS

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!