Україна змінила порядок ввезення кормів

0 151

Відсьогодні вступає в дію новий порядок ввезення в Україну кормів, кормових матеріалів, кормових добавок, преміксів, кормів для непродуктивних тварин і їх подальшого обігу на території України передбачено Законом України “Про безпеку та гігієну кормів”, який з 19 січня 2020 р. Про це йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби. 

“Відповідно до пунктів 5 і 6 розділу Х прикінцевих та перехідних положень закону, за наявності діючих реєстраційних посвідчень, виданих відповідно до Закону України” Про ветеринарну медицину “, дозволяється протягом п’яти років виробництво, обіг (в тому числі ввезення на територію України ) готових кормів і преміксів, а виробництво, обіг (в тому числі ввезення на територію України) кормових добавок — до кінця дії реєстраційного посвідчення “, — пояснюють у відомстві.

Надалі, починаючи з 19 січня 2020 року, при здійсненні державного контролю за дотриманням законодавства України про корми державні ветеринарні інспектори будуть звертати увагу на державну реєстрацію кормових добавок, що входять до складу кормів, кормових сумішей, преміксів і кормів для непродуктивних тварин, з урахуванням положень пунктів 5 і 6 розділу Х Прикінцеві та перехідні положення Закону.

“Відповідно до статей 18-20 Закону державній реєстрації підлягають тільки кормові добавки”, — підсумували в Держпродспоживслужбі.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!