Українці можуть зостатися цьогоріч без ранньої капусти

0 237

Ранні та середні сорти капусти зараз знаходяться під загрозою бактеріальних захворювань. А з ними дуже складно боротися, тим паче що фермери південних регіонів за останній час відвикли від цієї проблеми.

Про це під час вебінару “Перспективи плодоовочевого сезону-2020/21 в Україні”, організованого проектом “АПК-Інформ: овочі і фрукти” розповів Вадим Дудка, директор ТОВ “АгроАналіз”.


За словами експерта, якщо фермери “проґавлять”, то боротися з цією проблемою буде важко. А ось про стан і перспективи пізніх сортів поки що говорити передчасно.

В цілому він вважає, що зараз головною загрозою для овочевих культур є засміченість полів, адже дощова і прохолодна погода є ідеальною для розвитку бур’янів. На  жаль, неможливо спрогнозувати, коли ж закінчаться дощі.


У свою чергу керівник проекту “АПК-Інформ: овочі і фрукти” Олександр Хорєв вважає, що площі під капустою знову знизяться.

“Капуста – одна з найбільш ризикованих культур, на якій можна або багато заробити або багато втратити. У минулому сезоні виробники розчарувалися в капусті, бо ціни були критично низькими весь сезон. Відповідно, площі під капустою знову знизяться.

Однак є й такі овочівники, які планують нарощувати площі, так як вважають, що інші їх знизять, а значить і ціни будуть вище”, – розповів керівник проекту “АПК-Інформ: овочі і фрукти” Олександр Хорєв.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією EastFruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!