Українці вишикувалися у довжелезні черги на кордоні з Польщею  

0 1 058

Українці масово покидають батьківщину. Незважаючи на доволі неприязну дощову погоду в останній день травня на пункті пропуску “Шегині” утворилися величезна черга з охочих потрапити до Польщі.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич на своїй сторінці у Facebook. Він же опублікував і відео довжелезної черги українців, котрі мокнуть під дощем, однак не покидають намірів перетнути кордон.

“31 травня 2020 року о 15:00. Пропускний пункт “Шегині” – черга до Польщі”, – написав депутат.

31.05.2020 о 15:00Пропускний пункт Шегині – Черга до польщі

Gepostet von Igor Zinkevych am Sonntag, 31. Mai 2020


Україно-польський кордон на пункті пропуску “Шегині-Медика” можна перетнути пішо з 16 травня. Тоді як для автомобілів доступні КПП у Ягодині, Раві-Руській та Краковці. Протягом останнього часу пасажиропотік через кордон до та з України суттєво зріс. Зараз він складає 15-20 тисяч осіб на добу.


Наразі на кордоні з Польщею функціонують чотири пункти пропуску: “Ягодин”, “Краківець”, “Рава-Руська” та “Шегині”. Пропуск пішоходів через українсько-польський кордон здійснюється тільки в “Шегинях”.

У решті пунктів пропускають лише осіб, які їдуть автотранспортом. Раніше українські громадяни прибували в пішому порядку й на інші пункти пропуску, там їхнє перевезення відбувалось спеціальними автобусами, але зараз ця можливість закривається.

 

SEEDS.org.ua   

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!