Українців навчать створювати і розвивати молочні ферми

0 253

Сьогодні близько 70% українського молока виробляється в господарствах населення. Однак виробництво молока з року в рік зменшується. Виправити ситуацію можуть інвестиції, спрямовані на розвиток сімейних молочних ферм за прикладом більшості розвинених країн світу.

Як розвинути індустрію сімейних молочних ферм в Україні, яких результатів вже вдалося досягти в цьому напрямку та з чого починати фермеру, щоб отримати інвестиції для розвитку свого бізнесу, розповість  президент Української кооперативної федерації Михайло Корилкевич під час торгової площадки

“Ніші. Технології. Інвестиції” з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”.

Організатор: агромедіа-агенція Sapienza.media


Захід пройде 28 жовтня в рамках виставки “ІНТЕРАГРО-2020”

у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ, Київ)

Відкрита конференц-зала, пав. 3, вхід 3А

ПОЧАТОК: 11.00

Захід відбудеться за підтримки Київського міжнародного контрактового ярмарку.

Солодкий партнер торгової площадки – “Житомирські ласощі” та ARTIS.Виступ Михайла Корилкевича стосуватиметься особливостей роботи проєкту створення сімейних молочних ферм (СМФ) як запоруки відродження молочної галузі та підприємництва на селі.

«СМФ – перший в Україні інвестиційний проєкт, спрямований на розвиток індустрії сімейних молочних ферм. Проєкт передбачає навчальну, технологічну та фінансову допомогу сім‘ям у створенні та розвитку ферм, відкритті молочних кооперативів та розбудові сільськогосподарських кластерів, а також залученні дрібних та великих інвестицій для сталого розвитку галузі», – зазначає Михайло Корилкевич.

Ініціатором проєкту виступає компанія «Укрмілкінвест» за підтримки урядів України, Канади, Швеції та Фонду розвитку ООН. Бізнес-план розроблений разом з компанією Baker Tilly.

За час роботи проєкту в Україні вже відкрито понад 50 ферм та залучено близько $1 млн інвестицій для розвитку галузі. В планах проєкту на найближчі 5 років –  створення 5 тис. ферм, які будуть виробляти 10% продукції національного молочного ринку.


Вхід на захід вільний, за умови попередньої реєстрації>>> 

За додатковою інформацією звертайтесь:

+38 099 737 17 92

+38 093 968 31 24

pr.sapienzamedia@gmail.com

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!