Українцям обіцяють гарні врожаї найбільшої в світі ягоди

0 253

Полуниця нині дорогезна, черешня також. По-справжньому наїстися цьогоріч українці зможуть напевно що тільки кавунами, – кажуть аграрні експерти, адже їх посіви нині перебувають, здебільшого, у прекрасному стані.

До того ж, фермери цього року значно розширили площі під баштанними. Конкретних цифр аналітики наразі не називають. Адже до часу дозрівання основного врожаю на розвиток цієї сонцелюбної культури можуть вплинути чимало негативних чинників.

Вочевидь, цього року вони з’являться трохи пізніше, аніж у 2019-му, коли перші кавуни почали збирати вже у третій декаді червня. Тепер ці терміни, мабуть, припадуть на початок липня. Але й агарні експерти, і медики традиційно радять не надто захоплюватися ранніми баштанними, почекавши до кінця липня-початку серпня, коли річкові баржі із горами херсонських “смугастиків” вирушать угору Дніпром.

“Частину кавунів Україна експортує. Темпи нарощування обсягів агроекспорту у цьому сегменті, щоправда, невисокі. Але отримані від нього $3−4 млн виручки для наших фермерів не будуть зайвими”, — розповідають експерти.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією ukrinform 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!