Україні не варто обмежувати експорт зернових – врожай буде

0 270

Зерно в Україні цьогоріч буде. За попередніми прогнозами вітчизняні аграрії матимуть 72 млн. тон врожаю зерна. Такі дані оприлюднила на своїй сторінці у Facebook колишня очільниця МінАПП Ольга Трофімцева.

“…чи буде Україна з зерном в 2020 році. Якщо коротко: буде. За попередніми прогнозами 72 млн. тон врожаю ми будемо мати.

І тому обмежувати експорт будь-яких зернових точно не варто. Як і не варто робити навіть неофіційні заяви на цю тему. Тому що це автоматично додає нервовості ринку і дестабілізує ціни. В першу чергу, для малих і середніх виробників”, – пише Ольга Трофімцева.

Водночас, на думку колишньої очільниці МінАПП, наразі варто зосередити увагу на агрострахуванні.

“Що точно потрібно робити, так це формувати ефективні інструменти агрострахування для малих і середніх виробників і вже цього року починати в пілотних варіантах їх запускати для регіонів, які найбільш постраждали від погодних катаклізмів.

Але, слухаючи заяви зі стін профільного Міністерства, хочеться спочатку попросити виплатити ту держпідтримку, яку заборгували ще з минулого року агровиробникам, перш ніж годувати обіцянками про рік наступний…”, – додає Ольга Трофімцева.

 

SEEDS.org.ua  

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!