Українка створила стартап який аналізує якість посівів з космосу

0 431

Українка увійшла до сотні найвпливовіших жінок світу за версією британських ЗМІ. Анастасія Волкова створила стартап, який аналізує якість посівів за супутниковими знімками.

Стартап українки оцінює якість поля і посівів за допомогою знімків із космосу і дронів. Штучний інтелект аналізує зображення і радить фермерові, що і коли робити, розраховує кількість добрив і навіть прогнозує врожай.«Можна відсилати файл напряму до трактора, він поїде і додасть добрив, які необхідні в тій частині поля», – коментує Анастасія.

Щоб втілити в життя програму, дівчині довелось переїхати до Каліфорнії. Проте навіть з-за океану вона допомагає своїм родичам з господарством в Україні.

Дядько дівчини має 10 га полів у Запорізькій області. За допомогою програми Анастасія прямо з Каліфорнії аналізує якість місцевих ґрунтів та вираховує, де може бути втрата врожаю. Дівчина пояснює, через нерівність ґрунту на одній з ділянок до рослин не доходять добрива.

Сьогодні дрони Анастасії літають по всьому світу. Україна – одна з небагатьох країн, де ще не використовують стартап дівчини.

 

SEEDS.org.ua за інформацією СПЕЦКОР

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!