Українка з Умані відкрила в Туреччині казкову майстерню авторської карамелі  

0 252

Гуляючи у самому серці Анталії – стародавній фортеці Калєічі, обов’язково натрапите на крамницю з яскравими цукерками у вітринах. Засновниця та власниця цього сімейного бізнесу українка з Умані Олена Мельник.

Майстриня розповідає, що вона в Туреччині – вже 13 років. А про карамель колись і гадки не мала. Захоплення яскравими солодощами виникло випадково. Подорожували з чоловіком-турком Польщею – побачили цукерню, яка вабила барвистими вітринами та казковим інтер’єром.

«Тоді мені здалося, що то було магічне місце, куди радо приходять і діти, й дорослі. Побути знову дитиною – це завжди цікаво. Так з’явилася мрія», – ділиться Олена.

Відкриттю власної цукерні передувало немало зусиль, та й без щасливого випадку не обійшлося. Варити карамель Олена навчалася в Україні, потім практикувалася вже у власному цеху в Анталії. Згодом розробила власні рецепти та вже спільно з чоловіком взялися за створення власного бізнесу.

«Навчання проходило у Львові, було інтенсивним і насиченим. Зранку до ночі ми пізнавали це мистецтво творити карамель. Було непросто, але мене так захопило, що вже не мала жодного сумніву, – це справа, якою буду займатися», – каже Олена.Магазин-майстерня в Калеічі існує майже чотири роки. Відвідувачі вже знають про господиню-українку, декому Олена розповідає про країну та місця, звідки родом.

«Ми вже маємо постійних клієнтів. Окрім розвитку бізнесу, активні й у житті громади. Зокрема, підтримуємо проєкти української громади в Анталії. Коли сюди приїздили діти зі Сходу України та діти, які втратили батьків у АТО/ООС, проводили для них майстер-класи. Це радість – сприяти таким добрим справам, мати зв’язок з Україною», – розповідає уманчанка Олена.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Ukrinform

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!