Українська лохина користується чималим попитом серед вітчизняних торговельних мереж 

0 1 349

В Україні площі під лохиною в ягідних господарствах збільшаться втричі в найближчі 5 років в той час, як українські фермери не планують збільшувати посівні площі під гречкою.

Такий прогноз директор ТОВ “Брусвяна” (Житомирська область), що займається виробництвом саджанців плодово-ягідних культур, Ліліана Дмитрієва.

Вона розповіла, що в останні 5 років торговельні мережі особливо цікавляться українською лохиною. Сьогодні в країні під цією ягодою зайнято близько 3 тис. га і площі під нею збільшаться втричі протягом наступних 5 років.

За словами Дмитрієвої, успіх вирощування ягід залежить від окремого регіону, де вирощуються ті чи інші сорти ягід. В Україні ягоди можуть рости в будь-якому регіоні, але вони різної якості.

Високу ціну на ягоди в цьому році фахівець з ягід пояснила погодою: багато плантацій були пошкоджені травневими заморозками і дощами в червні.

Ліліана Дмитрієва також анонсувала проведення ягідного фестивалю “Брусвяна-Україна”, який організований її компанією і відбудеться 28 серпня в смт Брусилів (Україна, Житомирська область).

“Це цікава подія. Взагалі ми проводимо Ягідний фестиваль вже 8-й рік поспіль. Але в цьому році він буде особливий, адже він отримав статус обласного заходу. Для цього ми звернулися до Житомирської обласної ради та рішенням сесії в червні цього року ми отримали такий статус. Традиційно у фестивалі беруть участь виробники ягід, обладнання для ягідництва, фахівці галузі”, – повідомила Ліліана Дмитрієва.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією East-fruit

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!