Українська молодь повертається до роботи на землі

0 386

Минули часи, коли в професійні освітні заклади вступали лише ті, кого хотіли спекатися в школі. Нині сюди вступає багато молоді, яка чітко ставить перед собою мету щодо професії і впевнено йде до її досягнення.

Не став винятком Дмитро Петренчук — учень Державного професійно-технічного навчального закладу “Сарненський професійний аграрний ліцей”, що в місті Сарни на Рівненщині. Тут він здобуває професію “тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва”. Дмитро гарно вчиться, хоче стати висококласним фахівцем.

“Для цього в училищі створено всі умови, — каже юнак. — Сільськогосподарська техніка й агрегати, на яких навчаємось, — нового покоління. Від учнів потрібне лише бажання вчитися”.

У Дмитра Петренчука воно є. Бо вважає, що в майбутньому це йому знадобиться. Адже мріє створити фермерський кооператив чи господарство з вирощування різних сільгоспкультур і розведення тварин. Але хоче ще й виш закінчити, щоб мати ґрунтовні знання для успішного господарювання.

Дмитро родом із села Іваничі Костопільського району. Його батько — фермер, вирощує зернові культури. Саме він був першим учителем у Дмитра, допомагаючи йому ще до ліцею освоїти трактор.

SEEDS.org.ua за інформацією “Голос України”

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!