Українські аграрії активно інвестують у зберігання врожаю  

0 519

Українські виробники плодоовочевої продукції продовжують нарощувати потужності для зберігання вирощених овочів, фруктів і ягід.

Як пише компанія «Інсолар-холод», постачальник рішень для зберігання і заморозки аграрної продукції, на своїй сторінці в мережі Facebook, в березні 2020 року до них звернулися представники ТОВ «Придніпровський» (Дніпропетровська область, Україна) із запитом на створення проекту і будівництво сховища для яблук.

У компанії відзначають, що це не перший досвід співпраці: раніше, в 2007 і 2011 роках фахівцями «Інсолар-холод» вже були спроектовані і побудовані сховища з регульованим газовим середовищем (РГС) для ТОВ «Придніпровський». Загальний обсяг побудованих сховищ становить 5170 тонн.У цьому сезоні – у вересні 2020 року – «Інсолар-холод» успішно здав в експлуатацію нове сховище для ТОВ «Придніпровський», об’ємом 2816 тонн.

Холодильні камери в даному сховищі оснащені системою охолодження і вентиляції. Так само встановлені компресорні станції RMC на базі компресорів Bitzer, конденсатори Thermofin GmbH і повітроохолоджувачі спеціальної «фруктової» серії так само фірми Thermofin.Не так давно економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрій Ярмак, коментуючи заяви низки експертів про те, що в Україні гостро стоїть проблема зберігання врожаю овочів, розповів, що потужностей по зберіганню овочів в Україні вистачає, але проблем із зберіганням дуже багато.  

“Потужностей по зберіганню у нас досить, але проблем із зберіганням дуже багато. І починаються вони з того, що овочі і картопля не зберігаються самі по собі. Тобто, побудувати найсучасніше сховище недостатньо, щоб зберегти продукцію. Потрібно поміняти технологію вирощування та адаптувати її для вирощування овочів і картоплі саме для зберігання.

Потрібно навчитися прибирати їх вчасно, потрібно навчитися їх, врешті-решт, правильно зберігати і допрацьовувати”, – підкреслив фахівець.

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!