Українські аграрії та профспілки створили страйком

1 342

Профспілки, підприємницькі та фермерські організації оголосили про створення страйкового комітету. Про це під час зустрічі з пресою повідомив директор Інституту профспілкового розвитку Михайло Чаплига.

“Ми хочемо об’єднатися, щоб в разі потреби створити всеукраїнський страйк. Форми майдану є архаїчними формами рішень. Страйк є європейським методом захисту прав та свобод”, – сказав Чаплига.

До страйкового комітету “Заради майбутнього!” увійшли Федерація профспілок України, ВГО “Союз захисту підприємництва”, Громадська спілка “Аграрний союз України” та Асоціація фермерів та приватних землевласників України.

На перших порах страйковий комітет планує висловит підтримку двом проектам законів “Трудового кодексу України”, зареєстровані у парламенті, закликати до збереження діючої нині спрощеної системи оподаткування та продовження мораторію на продаж земель с/г призначення до проведення референдуму щодо цього питання.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Agropolit.com

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!
1 Comment
  1. НИКОЛАЙ пише

    НАШИ ПОЛИТИКИ ( в т ч и Президент) НАЧАЛИ ЗАБЫВАТЬ СВОИ ОБЕЩАНИЯ НАРОДУ. В ЭТОЙ СВЯЗИ ВСПОМНИЛИСЬ ПОСЛЕДНИЕ ГОДЫ СОВЕТСКОЙ ВЛАСТИ. ГОРБАЧОВ. ЕЛЬЦИН ЕЗДИЛИ НА ФОРУМЫ. СИМПОЗИУМЫ НА ЗАПАД- С ОДНИМ МНЕНИЕМ. А ПОСЛЕ НОЧЛЕГА ИХ МНЕНИЕ МЕНЯЛОСЬ. ЖУРНАЛИСТЫ ВЫСКАЗЫВАЛИ ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ. ЧТО ЗАПАДНЫЕ СПЕЦСЛУЖБЫ НОЧЬЮ ИХ ОБРАБАТЫВАЛИ СПЕЦИАЛЬНОЙ ЭЛЕКТРОМАГНИТНОЙ АППАРАТУРОЙ. ВЛИЯЮЩЕЙ НА МОЗГИ.

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!