Українські дерев’яні контейнери для овочів і фруктів склали гідну конкуренцію євроаналогам

0 663

Природні ресурси не вічні. Особливо гостро це відчувається в останні кілька років. Саме тому екоідеї в Україні дедалі більше набувають популярності. Одним з таких винаходів стала дерев’яна тара від вітчизняного підприємства Ronawood, компанії, яка поставила собі за мету “зростати відповідально”, слідуючи екологічним і соціальним принципам.

Як відзначають фахівці компанії, при виробництві дерев’яних контейнерів для плодоовочевої продукції використовується виключно українська деревина, Ronawood – офіційний деревообробник. Виробники купують ліс на державних аукціонах для переробки, всі дерева – тільки планової вирубки. Подібне рішення дозволяє виключити шкоду природі.

Ящики розробляються за особливою технологією і відповідно до високих стандартів. При виготовленні, над кожним з них проводиться не менше 6 операцій – порізка дерева, сортування, фрезерування, склеювання, збирання. В кінцевому результаті виходить тара, в якій можна надійно перевозити яблука, капусту, картоплю, і з безпекою для продукції передавати в сучасні овочесховища.

Герметичні дерев’яні контейнери від українського виробника викликали чималий ажіотаж в Європі. Там вже давно борються з глобальною проблемою пластикового забруднення. Місцеві фермери роблять вибір на користь біорозкладних еко-альтернатив замість полімерної тари.За словами Олександра Бербата, директора підприємства Ronawood, на виставці в Німеччині, дерев’яні контейнери від компанії були відзначені багатьма зарубіжними виробниками. Вітчизняна тара для овочів і фруктів склала конкуренцію європейським продуктам: при високій якості продукції, ціна контейнерів виявилася на порядок нижче.

Сьогодні, переорієнтацію в бік екологічної усвідомленості і еко-френдлі товарів можна спостерігати і серед українців. За оцінками Нацекосовету, сміттєві полігони України на 30-40% заповнені полімерними відходами, але за останні кілька років відзначається тенденція до зменшення цієї кількості.

Все більше вітчизняних бізнесменів замислюється про ризики, і шкоду, що наноситься нашій планеті при використанні продукції з пластику. На сьогоднішній день багато українських виробників відзначають дерев’яну тару Ronawood – як найбільш раціональну екологічну альтернативу.


Серед клієнтів компанії – великі овочеві господарства, і великі яблучні сади. Кожне замовлення, як зазначає Олександр Бербат, формується з урахуванням нестандартних рішень, і особливих побажань замовника. Для кожного окремого виду продукції, компанія пропонує замовити свій тип ящиків, який буде надійно захищати овочі та фрукти від псування і механічних пошкоджень.

Ці головні переваги дерев’яної тари досягаються за рахунок особливої ​​конструкції контейнерів. Як зазначають представники Ronawood, наразі компанія постачає продукцію по всіх областях України. Серед замовників такі підприємства як  “Сади Дніпра” (ТМ UApple), корпорація “Сварог”, “Меридіан” Геліос-1, та Tov Vpk-Ahro.


З’явилися запитання?

Телефонуйте до компанії Ronawood: +380675633485

Заходьте на сайт компанії: https://ronawood.prom.ua/

або на сторінку в Facebook: https://www.facebook.com/ronawood.company/

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agri-gator

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!