Українські фермери не отримають додаткового податкового навантаження

0 341

Сімейні фермерські господарства мають пільгову систему оподаткування, компенсацію ЄСВ, і фермерські господарства не будуть оподатковуватися з розрахунку на 1 га.

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький під час панельної дискусії “Ринок землі 2020” в рамках GRAIN UKRAINE. Limited Edition.

“Перше — це є розуміння, що не буде відразу 1,5 млн фермерів, але декілька десятків тисяч сімейних фермерських господарств є в перспективі.

Сімейні фермерські господарства мають пільгову систему оподаткування, компенсацію ЄСВ, і фермерські господарства не будуть оподатковуватися з розрахунку на 1 га”, — повідомив Тарас Висоцький.

За його словами, на сьогодні фермерські господарства, які обробляють 50 тис. га землі, яка не належить їм, і аграрії не мають упевненості в подальшому майбутньому.

“Інститут користування не має довіри інвестування, і аграрії розуміють, що інвестування може в будь-який момент неочікувано завершитися шляхом подання власником паю до суду. Але сільгоспвиробники отримають можливість фактично за вартість оренди з розстрочкою на 10 років отримати землю у власність.пода

У такому разі з точки зору інвестування в тваринництво чи садівництво відкривається інший горизонт. Ми цього року започаткували фокусні програми підтримки в садівництві і в племінному тваринництві”, — відмітив Тарас Висоцький.

За його словами, цей сегмент має потенціал росту, і на 500 тис. га до 2024 р. може створитися до 10 тис. сімейних фермерських господарств.

“Ми в Мінекономіки маємо дві цілі — робочі місця і економічний ріст. Цей максимум можна отримати вже з липня 2021 року”, — підкреслив Тарас Висоцький.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  AgroPortal.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!