Українські фермери отримали рекордні виплати за агростраховками

0 242

Ринок агрострахування в Україні отримав стимул до подальшого розвитку і в 2020 році. В результаті погодних аномалій 2019 року аграріям перераховано рекордну суму страхових виплат в розмірі 44 млн грн..

Вищевказаний показник озвучили експерти компанії Syngenta з партнерами – страховою компанією PZU і IFC. Аграрний сезон 2019 року був нетиповим, північ країни постраждала від посухи, а південь – від надлишку вологи.

“Чернігівщина постраждала від посухи в період цвітіння пшениці. І зараз посуха, в регіоні недостатньо вологи для сівби озимих. Аномальні погодні умови склалися влітку на півдні України, Дніпропетровська і Запорізька області найбільше постраждали від надлишкових дощів”, ​​- розповів керівник напрямку захисту від агрономічних ризиків компанії Syngenta Роман Хрипко.

Загальне охоплення площ під страховими посівами виросло за час роботи проекту в Україні до 586 тис. га. “Перший сезон запустили на 50 тис. га, другий сезон – на 150 тис. га, 430 тис. га – в третій сезон.

Експерт з питань агрострахування проекту IFC “Розвиток фінансування аграрного сектора в Європі і Центральній Азії” впевнений у подальшому розвитку агрострахування в Україні: “Сингентівці” стали піонерами в агрострахуванні, і ризикнули піти в індекс страхування. Вони сприяли розвитку агрострахування в цілому. Однозначно потреба в агрострахуванні в Україні зростає, тому що змінюється клімат.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Інфоіндустрія

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!