Українські фермери виготовляють корисні чипси

0 46

Аграрний сектор України поступово переорієнтовує виробництво під споживацькі тренди, зокрема, йдеться про популярність здорового харчування. Цього місяця Фермерське господарство “Гадз” (Тернопільська область) презентувало корисні чипси – сушені слайси кабачка, повідомляє SEEDS.

Кабачок – корисний дієтичний продукт, тому сушений овоч можна куштувати навіть дітям від 7 місяців та людям, що хворіють на діабет. Кабачок не викликає харчових алергій. Чипси з цього продукти є корисним перекусом.

“Кабачок низькокалорійний, і тому підходить особам, що слідкують за фігурою (в 100 г. міститься лише 23 Ккал). При сушінні кабачок зберігає в собі майже всі корисні елементи, а тому Ви отримаєте максимум користі та вітамінів. Регулярна наявність кабачка в Вашому раціоні матиме такий ефект: налагодиться обмін речовин; нормалізується робота нервової системи; нормалізується робота серця та судин; знизиться ризик злоякісних пухлин”, – повідомляють у фермерському господарстві.

Наразі “Гадз” продає новий продукт у своїх фірмових магазинах та онлайн.

Читайте також: Фермер відкрив завод з виробництва пюре, джемів, соків на Тернопільщині

Нагадаємо, минулого місяця фермерське господарство відкрило завод з виробництва пюре, джемів та соків. Підприємство реструктуризоване на кілька частин: садівничий комплекс, розсадницьке відділення, фруктопереробний комплекс та сортувально-логістичний центр. Спеціально обладнані сховища розраховані на зберігання 15 тис. тонн фруктів. Крім яблук тут вирощують груші та сливи, виготовляють сухофрукти та яблуневі чипси. Фрукти від ФГ “Гадз” експортують у більш ніж 20 країн. За кордон продають близько 40% продукції.

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!