Українські фермери вирощуватимуть органічну спаржеву квасолю  

0 959

Навесні ТМ «ОСЬО» планує посіяти органічну вігну — овочеву рослину, яка належить до родини бобових. Про це розповіла власниця торгової марки Юлія Ворощук.

Вігна (Vigna), вона ж спаржева квасоля, або коров’ячий горох – однорічна трав’яниста квіткова рослина. Особливість вігни в тому, що вона має більший вміст білка ніж риба чи м’ясо.

«Що ж таке вігна? Це така собі квасоля, стручки якої можуть бути від 60 см до 1 метра. Слава китайцям, які вивели сорти з ніжними пагонами, без прожилок. Боби вігни чорного кольору, тому вона буде black star нашого поля», —  пише Юлія Ворощук на своїй сторінці в Instagram.

Фермерша розповідає, що сіяти вігну на розсаду потрібно за 35 днів до висадки у відкритий грунт, десь в кінці березня. Сіяти потрібно по 3 насінинки в горщик, зволожувати до появи 4 листочків і дорощувати до повного винесення в поле.

«На початку травня висаджуємо, вкриваємо її до появи постійної температури не нижче +15°С, потім просапуємо, кріпимо на шпалеру і чекаємо рясного квіту, —  зазначає Юлія Ворощук. —  Термін вегетації десь 65-80 днів, в залежності від сорту. Плоди віддає поступово, з липня по жовтень».

 

SEEDS.org.ua за інформацією AgroPortal 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!