Українські розробники створили спеціалізовану CRM-систему для аграрних дистриб’юторів

0 407

Українська ІТ-компанія Fitelio розробила спеціалізовану CRM (Customer Relationship Management) систему для аграрних дистриб’юторів – AgroPlanner. Сервіс дозволяє зберігати в одному місці всю інформацію про клієнтів-аграріїв, планувати продажі та завдяки цьому підвищувати фінансові показники підприємств.

Усі дані про ланцюжок продажів, які часто зберігаються в різних списках і таблицях (від документів Excel до паперових записних книжок), тепер зібрані на одній платформі. А це контакти, список дистриб’юторів та клієнтів, план продажів.

Також до кожного пункту чи розділу з інформацією про клієнтів можна залишати нотатки. Наприклад, одразу після розмови з аграрієм відзначити його запити чи потребу в певних препаратах. Це допоможе в майбутньому налагодити й покращити клієнтоорієнтованість.

Як це працює розберемо на прикладі створення профілю клієнта. Менеджер додає у базу господарство. Там вказує його площу, які культури вирощують, якими препаратами користуються, які є конкуренти. Додає контакти й кількість потрібної продукції. А вже після зустрічей залишає нотатки, де вказує додаткові деталі: зручний месенджер чи нагадування про наступну зустріч.

“Першим з ідеєю такої CRM системи до нас звернувся наш клієнт агрохімічна компанія FMC. Річ у тім, що наявні системи на ринку дуже громіздкі й не підходять під потреби агросфери. Компанія не знайшла для себе зручної програми.

AgroPlanner це спроба зробити перший крок на шляху до автоматизації та цифровізації бізнес-процесів. Чимало менеджерів агрокомпаній мають різні навички роботи з програмами, тому ми намагалися зробити її зрозумілою, легкою та інтуїтивною в користуванні”,   розповідає СЕО Fitelio Георгій Варданян.

Компанія планує розвивати продукт та додавати нові функції, аби спростити та оцифрувати роботу всього ланцюга постачань в агросфері.


Розробники запрошують дистриб’юторів безкоштовно протестувати систему. Для цього потрібно надіслати заявку на пошту: meet@fitel.io

 

SEEDS.org.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!