Українські садівники потерпають через нестачу якісного зберігання

0 593

Займатися яблучним бізнесом без зберігання і правильної підготовки безперспективно. Про це заявив генеральний менеджер компанії “Сади Дніпра” і керівник проекту UApple Олександр Пахно.

Компанія “Сади Дніпра”, відома споживачам по ТМ UApple, тільки в минулому сезоні ввела в експлуатацію першу чергу сучасного і найбільшого в Україні інноваційного холодильного комплексу з регульованим газовим середовищем.

“Не маючи холодильно-сортувального комплексу, важко ефективно розвивати бізнес, перебуваючи в пошуку оренди площ для зберігання своїх яблук. Неможливо якісно підготувати яблука для продажів на високомаржинальні ринки, не маючи сучасної лінії сортування та пакування фруктів.

На мою думку, в Україні є нестача якісного зберігання. У нашому регіоні неможливо знайти якісне зберігання безпосередньо близько до садів. Єдиний шлях, який у нас був – побудувати власний холодильник”, – зазначив Олександр Пахно.

“Звичайно після відновлення роботи програми підтримки садівництва в Україні ринок будівництва сховищ пожвавився і з’явилися нові проекти не тільки по зберіганню, а й із сортуванню та пакуванню”, – говорить Анатолій Богдан, директор компанії “Інсолар-Холод”, що займається проектуванням та монтажем холодильного обладнання в країнах Східної Європи і Кавказу.

“Наразі у нас в роботі серія проектів, пов’язаних із зберіганням і сортуванням плодоовочевої продукції. Безумовно, кожен проект – це індивідуальний підхід до реалізації технічного завдання замовника.

Тому, на підставі розробленого нами проекту ми замовляємо обладнання у провідних виробників (Van Amerongen, Salco, Greefa, Berling), здійснюємо монтаж, навчання персоналу і подальше сервісне обслуговування об’єкта. Крім того, ми готові запропонувати і стандартні рішення, наприклад, камери шокової заморозки, охолодження і зберігання плодоовочевої продукції”, – зазначає Анатолій Богдан.

SEEDS.org.ua за інформацією EastFruit 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!