Українські вчені створили кукурудзу для схуднення

0 405

Науковці Всеукраїнського наукового інституту селекції(ВНІС) вивели унікальний гібрид десертної кукурудзи Діадема, яка призначена для використання в салатах. Дієтологи встановили, що це продукт із так званою від’ємною калорійністю.

Вона має свіжий, соковитий, салатний смак, який перегукується із зеленим горошком, споживаються не лише зерна, а й качан. Збирається на стадії до молочної стиглості. За рахунок того, що зерна ще не сформувалися вони дуже м’які і тендітні.

“Це така собі наша достойна відповідь американському бебі-корну – замість кожної зернинки там утворюється маленький початок в пазусі листка, який ще недорозвинувся.

Дієтологи дослідили цей сорт і встановили, що це продукт із так званою від’ємною калорійністю, тобто від споживання цієї кукурудзи  в організм людини потрапляє певна кількість кілокалорій, але для того, щоб перетравити її, він витрачає ще більше кілокалорій, тому споживач наїдається, але на набуває ваги”, – розповідає науковий співробітник ВНІС Ія Реслер.

“Ми її пробували і в грилі, і в овочевих салатах, качан ріжеться, його можна насікти, можна відламувати маленькі качанчики. Впевнена, що цей ніжний діетичний продукт український споживач оцінить належним чином”, – додає фахівець.

 

SEEDS.org.ua за інформацією Інфоіндустрія

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!