Українські виробники знайшли альтернативу російським добривам

0 2 323

З 1 липня в Україні почала діяти заборона на ввезення мінеральних добрив з Росії. Але українські виробники готові запропонувати альтернативу добривам із Росії та запобігти створенню їх дефіциту.

Зокрема український виробник компанія “УТК Хімальянс” запустила виробництво нових рідких комплексних азотно-фосфорних добрив (РКД 10:34), що містять у своєму складі азот в амонійній та амідній формі, фосфор у формі орто- та полі-фосфатів.

“РКД 10:34 не дешевше за амофос або нiтроамофоску. Проте має меншу норму внесення, більш високий рівень живлення рослин при цьому, менше втрат при перевалці та власне внесенні. Тобто у перерахунку на гектар РКД 10:34 виходить економічно ефективнішим та вигіднішим. До того ж РКД 10:34 має пролонговану дію і засвоюється практично повністю”, — розповів засновник та власник “УТК Хімальянс” Віталій Попов.

За його словами, новий завод із виробництва РКД, а також потужності для одночасного зберігання 10 тис. т таких добрив розташовані у Запорізькій області.

“Перша черга вироблятиме близько 6 тис. т на місяць, у майбутньому плануємо вийти на 15 тис. т/місяць. Так, плануємо розширятися і вже приглядаємо новий майданчик у Харкові”, — додав Віталій Попов.

SEEDS.org.ua за інформацією kurkul 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!