Українські ягоди експортуватимуть до ОАЕ

0 576

З початку наступного ягідного сезону Український Бізнес Хаб збирається експортувати ягоду до Об’єднаних Арабських Еміратів. Про це повідомив засновник і виконавчий директор Українського Бізнес Хаба в Арабському світі Святослав Дубина.

“Це будуть невеликі партії, оскільки специфіка цих ринків полягає в тому, що не варто розраховувати одразу отримати контракт на великі партії. Минулого року ми вже запускали пробні партії полуниці і лохини, відпрацьовували логістику, шукали потрібну для цього ринку ягоду.

В цьому напрямку досить проблематична логістика, оскільки можливо доставляти ягоду тільки літаками, автоперевезення в принципі неможливо здійснювати, а доставка морським транспортом складає 25 днів”, – ділиться досвідом Святослав Дубина.

За його словами, українська ягода не може конкурувати на ринку за ціною, але має дуже хорошу якість і смак. У липні брали органічну полуницю, лохину.

“Також ми зіткнулися з проблемою підтримки температурного режиму ягоди. В країнах Арабського світу в сезон експорту української ягоди до 50 градусів спеки, а вона повинна зберігатися при + 5 °С. Найважливіше в поставках – це при перевантаженні продуктів дотримуватися потрібного температурного режиму.

Наприклад, в Борисполі немає спеціалізованого складу, який підтримує температуру. Якщо правильно витримувати тепловий режим, то ягода зберігається два тижні і більше, якщо немає – то 2-3 дня”, – розповідає Святослав Дубина.

За його спостереженнями, в країнах Арабського світу дуже багато свіжої ягоди, вона красива, але несмачна. Але місцеве населення готове платити високу ціну за смачну хорошу ягоду. Поки найдорожчою на цих ринках вважається французька ягода.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією AgroPortal.ua

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!