Український агроринок переповнений фальсифікатом добрив  

0 1 659

Ринок добрив в Україні зараз переповнений фальсифікатом та неякісною продукцією, яка може не просто не спрацювати, а й нашкодити посівам. Про це попереджають фахівці “Інституту здоров’я рослин”.

“Застосування добрив — доволі затратна частина виробництва сільгосппродукції, тому необхідно бути певним, яку діючу речовину ви вносите, і чи відповідає її кількість зазначеній на етикетці — щоб не вийшло так, що замість повноцінної поживи ви “підживите” свої поля неякісним продуктом або, ще гірше, невідомо чим”, — радить керівник агробіологічної лабораторії інституту Володимир Конограй.

Дати 100% гарантію якості придбаних добрив, на думку вченого, може лише дослідження в лабораторних умовах. Зокрема в Інституті проводять дослідження мінеральних та органічних добрив на цілий спектр різноманітних показників — вміст діючої речовини, вологу, густину, лужність, рН, азот тощо.

“Для досліджень використовується сучасне обладнання від світових виробників, застосовуються якісні та кількісні аналітичні, фізико-хімічні методи та атомно-емісійний спектральний аналіз. Крім того, ми надаємо замовникові протокол досліджень, в якому зазначається вміст діючої речовини в добриві, та чи відповідає він вмісту, заявленому у сертифікаті”, – розповів Володимир Конограй.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією Agroportal

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!