Український агротуризм розвивається не за стандартами

0 260

Український ринок агротуризму щороку поповнюється сотнею садиб. За темпами «проростання» спостерігається випередження усіх інших видів туризму, але загалом дана галузь далека від європейських стандартів.

На думку Олександра Лієва, голови правління асоціації індустрії гостинності України, відхід від стандартів продиктований умовами, у які потрапили підприємці. Сьогодні необхідно доводити до ладу не лише садиби, а і міні-готелі, ресторанчики за містом, кінні клуби, які раніше працювали не стільки для отримання прибутку і залучення мешканців міста, скільки для відпочинку господаря такої садиби та його друзів. Лише останнім часом такі садиби розглядаються як частина бізнесу.

На закид експертів, що агротуризм в Україні далекий від євростандартів, Олександр Лієв готовий відповісти, що у нас свій шлях, який треба пройти, і він може відрізнятися від інших, як наприклад, у Румунії та Німеччині.

Зразком в Україні вважається Карпатський регіон з його традиціями, які легко «вживаються» у туристичну галузь. Але сьогодні можна говорити також про успішність розвитку агротуризму в Центральній Україні − Черкаській, Вінницькій, Полтавській областях.

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!