Український мед завойовує ринок Сінгапуру

1 974

Онлайн-супермаркет Redmart, який належить лідеру онлайн-торгівлі AlibabaGroup, та є однією з найважливіших торговельних майданчиків Підвенно-Східної Азії, розпочав продаж ще одного українського продукту в Сінгапурі — меду “Асканія-Пак”.  

Наразі магазин пропонує 12 видів меду від “Асканія-Пак” у роздрібній упаковці: липовий, акацієвий, гречаний та луговий мед, а також лінійка крем-медів з різними смаками — полуниці, абрикосу, лохини, лимону та м’яти, шоколаду та іншими.

Вартість продукту становить $14 за банку меду та $12.5 за банку крем-меду.

Варто нагадати, що організаційний комітет Національного українського стенду на конгресі з бджільництва APIMONDIA 2019, що відбудеться протягом 08-12 вересня у канадському Монреалі, оголосив Національний конкурс для відбору кращих зразків українського меду, які будуть представлені під час цього заходу.

Зазначається, що конкурс буде проводитися для кожного окремого виду меду за ботанічним походженням – акація, липа, гречка, соняшник та ін. – в залежності від того, скільки окремих видів меду буде надано пасічниками.

“Наша ідея – відібрати найкращі зразки українського меду, які зможуть продемонструвати якість, можливості і потенціал української медової галузі”, – кажуть організатори.

SEEDS.org.ua за інформацією ukrainefood.org. 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram та YouTube. Підписуйтесь!
1 Comment
  1. Александр говорять

    Українського меду в цьому році вистачить тільки на Сінгапур!До речі в пасічників оптовики закупляють мед по 1.5 долара!В Радянському Союзі за дві тонни меду можна було купити новий автомобіль! Порахуйте скільки зараз треба на це меду!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано