Український розплідник відновлює забуті сорти обліпихи

0 594

В Україні багато бажаючих вирощувати обліпиху, однак посадкового матеріалу і напрацьованих технологій не вистачає. У зв’язку з очікуваним попитом розплідник “Брусвяна” планує відновити два власних сорти обліпихи в наступному році.

Обліпиха – продукт для технічної переробки на соки, напої, добавки. “Зараз в Україні є багато бажаючих висаджувати сотні гектар обліпихи, але не вистачає посадкового матеріалу і технологій”, – розповіла Ліліана Дмитрієва, директор розплідника “Брусвяна”.

За прогнозами Ліліани Дмитрієвої, протягом найближчих п’яти років обліпиха буде у фокусі українських ягідників. “Ми готуємося задовольнити попит на саджанці. У наступному році будемо відновлювати два власних сорти, які раніше вже були в держреєстрі, – це Київський Янтар і Либідь”, – поділилася вона.

Одна велика плантація обліпихи вже є на Чернігівщині, в наступному році буде закладена в Дніпропетровській області.

Надалі розплідник планує розвивати портфель інтелектуальної власності. “Найбільш затребуваний сорт малини під ТМ “Брусвяна”, під цією ТМ є і свій сорт жимолості. Ми зареєстрували свій логотип і споживач вже розрізняє продукцію при виборі в торговій мережі. Всім колегам рекомендуємо розробити свій бренд”, – додала Дмитрієва.

 

SEEDS.org.ua  за інформацією  Інфоіндустрія

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!