Українським аграріям доплачують за вітчизняну техніку

0 446

Сільгоспвиробникам Сумщини компенсували частину коштів, витрачених на придбання техніки українських підприємств. Державною програмою скористалися 76 агрофірм, які купили 126 технічних засобів.

За це вони отримали з бюджету 15,5 млн грн. У Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації поінформували, що за такими виплатами Сумщина — на другому місці в державі.

Більше — 22,5 млн грн — одержали лише сільгоспвиробники Вінниччини. Водночас, повідомляє Мінагрополітики, хліборобам Одещини дісталося 12 млн грн компенсації, Хмельниччини — 10,7 млн грн, Кіровоградщини — 10,6 млн грн.

У масштабах країни в першому півріччі аграрії отримали з держбюджету за придбану вітчизняну техніку 174,6 млн грн. Програмою скористалися 1513 сільгоспвиробників, зокрема 773 фермерські господарства.

Придбано 2583 одиниці техніки та обладнання на 842,8 млн грн. Зокрема, один зернозбиральний комбайн, 2 автомобілі сільгосппризначення, 49 тракторів, 2089 одиниць грунтообробнопосівної техніки та 456 — іншого обладнання.

А до кінця року передбачено виплатити 881 млн грн.

SEEDS.org.ua за інформацією  Голосу України 

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook  Telegram  Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!