Українським аграріям допоможуть з експортом

0 1 257

Новий інструмент – укладання договорів в іноземній валюті запроваджує для аграріїв України компанія ALFA SmartAgro. Такий крок є обіцяним компанією продовженням розвитку напрямку трейдингу агропродукцією.

“З цього року розширюємо комплекс послуг і пропонуємо аграріям укладати договори в іноземній валюті. Ще на етапі створення департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією, компанія поставила собі за мету забезпечити партнерам умови для найбільш вигідної реалізації врожаю”, – розповів керівник департаменту ALFA SmartAgro Андрій Риженко.

Для сільгоспвиробника це означатиме поставку в режимі експорту. Якщо підприємство не має такого досвіду – фахівці компанії обіцяють надавати вичерпну інформаційну підтримку.

Хоча департамент трейдингу сільськогосподарською продукцією в компанії створили тільки минулого року. За цей недовгий час до співпраці вже було залучено близько 400 компаній.

Найбільшу частку у структурі продажів займають кукурудза 3 класу та фуражна пшениця, однак працюють в компанії і з іншими культурами зернової, олійної та бобової груп, а також з деякими нішевими культурами.

Також компанія надає можливість агровиробникам заключати форвардні контракти з частковою попередньою оплатою на рівні 50% від загальної вартості продукції.Та продовжує розвивати новий для України інструмент аграрних розписок, який дозволяє отримати швидке кредитування під заставу майбутнього урожаю.  До того ж аграрії можуть самостійно вирішувати, як саме хочуть отримати кредит: грошима, чи продукцією компанії.

SEEDS.org.ua

Слідкуйте за нашими новинами на Facebook   Instagram  YouTube-канал

 

Головні новини Seeds та агроідеї для зростання вашого бізнесу в Telegram Facebook Instagram
Youtube та Підписуйтесь!

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!